Previous
Next

Nasze blachy do pieczenia są:

UNIwersalne – możecie Państwo w nich piec zarówno ciasta, chleby, zapiekanki jak również potrawy mięsne, rybne czy warzywa.
UNIkalne – każda forma ma inny układ wzoru, przez co mogą być Państwo pewni, że są one jedyne i niepowtarzalne.
WYTRZYMAŁE– Odpowiedni dobór materiałów (najwyższej jakości stal dwustronnie pokryta szklaną warstwą) oraz poddawanie procesowi wypalania w temperaturze 1000 °C  powodują, że:

Formy te nadają się do pieczenia we WSZYSTKICH rodzajach piekarników, również z  termoobiegiem
Formy są ODPORNE na odkształcenia i działanie wysokiej temperatury, zachowując swoje właściwości i kształt przez długie lata.
Specjalna powłoka blach do pieczenia decyduje o tym, iż wypieki nie przywierają do formy i zachowują swój kształt po wyjęciu z niej.
Pieczenie  w naszych blachach to sama przyjemność!
Bajkowo łatwe w utrzymaniu CZYSTOŚCI – do form prawie nic nie przywiera, utrzymanie ich czystości często wymaga jedynie namoczenia w ciepłej wodzie, a co najważniejsze można je myć nawet w zmywarce.
ODPORNE NA ZARSOWANIA – przygotowane w nich potrawy można śmiało kroić nożem, a do czyszczenia form możemy używać druciaka !
DŁUGOTRWAŁE PRZECHOWYWANIE w blachach nie powoduje zmiany smaku, koloru i aromatu przygotowanych potraw, a co najważniejsze nie musimy się już martwić metalicznym posmakiem czy zapachem.
Jakość za rozsądną cenę, czyli PRODUKTY NA KAŻDĄ KIESZEŃ.
Nasze formy do pieczenia pozwolą Państwu zaoszczędzić czas potrzebny na ,,domycie’’ przypalonych blach, nerwy wynikające z nieudanych prób pieczenia, a przede wszystkim pieniądze. Produkty, z użytkowania których będziecie Państwo mogli cieszyć się przez długie lata, dostępne są bowiem w bardzo przystępnych cenach.

CENNIK

BLACHY PROSTOKĄTNE

39x31cm – 55zł
36x24cm – 45zł
32x22cm –  40zł
27x20cm – 35zł
23x18cm – 30 zł

BLACHY PODŁUŻNE

32x11cm – 25zł
32x14cm – 30zł
35x14cm- 35zł
35x17cm – 40zł

Previous
Next